Van woensdag 20 tot en met zaterdag 30 januari 2021 presenteren wij graag een speciale tijdelijke kortingsactie op onze overheerlijke pindarotsjes. Met 2 silo’s van samen 1 kilo voor maar € 8,50 (normale prijs 5,25 per stuk).
🥜 + 🍫 = 🥰
Het geheime recept van onze pindarotsjes
Onze winkels
Laat u inspireren op deze website maar loop ook zeker eens binnen in één van onze inmiddels 22 winkels in Limburg en Noord-Brabant. Maar we leveren onze chocolade ook graag door heel Nederland en zelfs daarbuiten bij bedrijven.
Word gratis lid van de Rousseau ChocoClub en maak regelmatig kans op exclusieve rondleidingen in onze chocoladefabriek of overheerlijke choco-verwenpakketen en profiteer van smakelijke aanbiedingen en het laatste nieuws maandelijks als eerste in jouw mailbox.